Wielki mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie!

Joanna Liszowska wzięła udział w wielkim charytatywnym meczu Gortat Team vs Wojsko Polskie, który odbył się 21 lipca w Atlas Arena w Łodzi!

W tegorocznej 7. edycji pojedynku u boku koszykarza NBA Marcina Gortata wraz z gwiazdą „Przyjaciółek” zagrali również:  Agnieszka i Urszula Radwańskie, Adam Waczyński, Karol Bielecki, Konrad Bukowiecki, Damian Janikowski, Mariusz Wlazły, Paweł Fajdek, Karolina Kowalkiewicz, Łukasz Fabiański, a także Julia Wieniawa, Antek Królikowski, Kuba Wesołowski, Katarzyna Dziurska oraz Krzysztof „Jankes” Jankowski.

– Niezmiernie się cieszę, że zostałam zaproszona do wzięcia udziału w tak wspaniałej inicjatywie. Nie dość, że jest to promocja aktywności fizycznej i świetna impreza dla całych rodzin, to dodatkowo cały dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany na działalność fundacji Marcina MG13 „Mierz Wysoko” – powiedziała Joanna Liszowska.

Tuż przed meczem zawodnicy Gortat Team przejechali na wozach wojskowych reprezentacyjną paradą przez ulicę Piotrkowską. Następnie w Atlas Arenie, przed blisko 10-tysięczną widownią rozegrali emocjonujący pojedynek.
Pierwsze trzy punkty dla zespołu Marcina Gortata zdobyła Joanna Liszowska!
Finalnie mecz zakończył się wynikiem 80:64 dla Wojska Polskiego.

Zobacz relację tutaj