Premiera „Niespodzianki” w Teatrze Kamienica

W Teatrze Kamienica odbyła się premiera spektaklu „Niespodzianka” w reżyserii Emiliana Kamińskiego, w którym Joanna Liszowska zagrała jedną z głównych ról. Sztuka, której autorem jest Pierre Sauvil to widowiskowa i dynamiczna arcykomedia, przygotowana specjalnie na 10-lecie Teatru Kamienica.

Spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego w humorystyczny sposób obnaża wiele prawd dzisiejszych czasów. To sztuka z wyśmienitą obsadą, błyskotliwymi dialogami i… mnóstwem niespodzianek!

Spełniony biznesmen i niespełniona aktorka. Piękni i bogaci właściciele dużej firmy żyją razem tylko z obawy o podział majątku. Kiedy w końcu Katarzyna – w tej roli Joanna Liszowska – postanawia postawić wszystko na jedną kartę – zabrać swoją część pieniędzy, Filip (Sambor Czarnota) knuje plan, jak w białych rękawiczkach pozbyć się małżonki. Gdy ona odkrywa niechlubne zamiary męża, decyduje się… pierwsza unieszkodliwić drania. Oboje, do brudnej roboty angażują biednego, samotnego sąsiada (Krzysztof Kiersznowski). Lawinie niespodziewanych sytuacji wtórują inni sąsiedzi – wścibska Janina Kapusta (Elżbieta Jarosik/Małgorzata Sadowska) i przemądrzały student Bożydar Satanowski (Krystian Kukułka).

Pierre Sauvil „Niespodzianka” reż. Emilian Kamiński
premiera 28 marca Teatr Kamienica